12-14 października 2017 roku, Wycieczka

Późnym popołudniem 12 października wyjechaliśmy na jesienny rajd. Nocowaliśmy na Szczytniku a w dzień przemierzaliśmy szlaki Gór Stołowych. Wieczorami nie zabrakło wspólnej, dobrej zabawy i warsztatów.

12 października 2017 roku, Dzień Nauczyciela

Już 12 października na ręce Pani Dyrektor uczniowie złożyli życzenia dla wszystkich Nauczycieli Szkoły. Rodzice oraz uczniowie przygotowali pyszny, okolicznościowy tort z życzeniami.

2 października 2017 roku, Spotkanie z nadkomisarzem Robertem Topolskim

Pan Robert Topolski z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy spotkał się z uczniami naszej Szkoły aby omówić temat zagrożeń związanych ze środkami odurzającymi oraz cyberprzemocą. Po wykładzie uczniowie mieli możliwość zadawania pytań związanych nie tylko z prezentowanymi zagadnieniami.

15 września 2017 roku, Sprzątanie Świata

W tym roku przyłączyliśmy się do akcji Sprzątanie Świata pod hasłem "Nie ma śmieci - są surowce". Sprzątaliśmy nadbrzeże Bystrzycy, sortując jednocześnie odpady.

5 września 2017 roku, Narodowe Czytanie

Zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego, w ramach akcji Narodowe Czytanie, wysłuchaliśmy fragmentów Wesela Stanisława Wyspiańskiego w wykonaniu uczniów II LO w Świdnicy.

Znalezione obrazy dla zapytania wesele wyspiańskiego

4 września 2017 roku, Inauguracja Roku Szkolnego

Dnia 4 września 2017 roku rozpoczęliśmy kolejny, już po raz czwarty w naszej Szkole, rok szkolny Mszą św. o godz. 10.00 w kościele p.w. Św. Krzyża. Tym razem na rozpoczęciu roku szkolnego nie było pierwszych klas ;)