Gratulujemy naszym uczennicom rozwijania swoich pasji w dziedzinach pozaszkolnych. Natalia Męczywór zajęła pierwsze miejsce w konkursie poetyckim "Granice wyobraźni", Alicja Kubik zajęła drugie miejsce w konkursie piosenki natomiast Aleksandra Kośna uzyskała wyróżnienie w konkursie fotograficznym.

Gratulujemy Hannie Kusideł, uczennicy klasy III, zajęcia 2 miejsca w VIII Powiatowym Konkursie Matematyczny Szkół Gimnazjalnych.

Gratulujemy Grzegorzowi Kani, uczniowi klasy III, udziału w etapie wojewódzkim III Olimpiady Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów. Grzegorz uzyskał w rywalizacji tytuł finalisty.

Gratulujemy Natalii Męczywór, uczennicy klasy III, udziału w etapie ogólnopolskim Konkursu Wiedzy o św. Faustynie, który odbył się Krakowie-Łagiewnikach. Natalia uzyskała w rywalizacji tytuł finalisty.

Gratulujemy Katarzynie Zalizowskiej, zajęcia 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Mój dar dla Matki Bożej”, organizowanym przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz Kurię Metropolitalną w Częstochowie.

Gratulujemy Aleksandrze Kośnej, Grzegorzowi Kani i Kamilowi Warmińskiemu wyróżnienia w konkursie plastycznym „Widokówka ze Świdnicy”, organizowanym przez MDK w Świdnicy.

Gratulujemy Natalii Męczywór zakwalifikowania jej prac plastycznych do wystawy w ramach:

• X Diecezjalnego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II"  (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica)
  • XIII Ogólnopolskiego Biennale Grafiki i Rysunku "Niech żyje linia" 2015  (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" we Wrocławiu)

Zainteresowania muzyczne Kingi Borowskiej zaowocowały wyróżnieniem w Konfrontacjach Bachowskich. Gratulujemy!

Gratulujemy Natalii Męczywór i Aleksandrze Kośnej wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Bardzo dobry wynik naszego ucznia, Grzegorza Kani, jest wynikiem jego zainteresowań historią. Cieszymy się, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie naszego gimnazjum po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskim badaniu poziomu wiedzy matematycznej. Na tle kraju i województwa osiągnęliśmy jeszcze lepsze wyniki niż na początku roku, a nasza szkoła znajduje się w grupie szkół z najwyższym przeciętnym wynikiem (9. Stanin)!

Wynik szkoły na tle województwa i Polski

ŚREDNI WYNIK

WYNIK PROCENTOWY

WOJEWÓDZTWO

POLSKA

Liczba szkół, które wzięły udział w teście 2416

Liczba uczniów, którzy pisali test 109972

Dane na podstawie raportu Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego w ramach projektu LEPSZA SZKOŁA (edycja 2014/2015)

Zwycięstwo naszej uczennicy, Aleksandry Kośnej, w konkursie „Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym. Góry i Pogórze Kaczawskie”. Ola zajęła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Cieszymy się i gratulujemy.

Uczniowie naszego gimnazjum wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów z całej Polski, rozwiązywali standaryzowane testy.

Wynik szkoły na tle województwa i Polski

ŚREDNI WYNIK